Atsiliepimai


Notice: Undefined variable: html in /home/ekloga/domains/competent.lt/public_html/wp-content/plugins/ekloga-page.php on line 42

Darbdavių

Ačiū. Turiu pagirti Jus. Jus rodot aukščiausią vadybos ir subtilų psichologinio darbo lygį. Šaunuoliai! Rekomenduosiu Jus visiem, kaip geriausią man žinomą personalo atrankos ir vadybos įmonę. 

Ačiū už jūsų nuoširdžias pastangas. Man garbė dirbti su Jumis!

Projekto „Statyba24“ vystytojas, Vytautas Jančiauskas

Greičiausiai Ekloga bus paskutinė personalo atrankos įmonė, nes kitų variantų nesvarstysite ir dirbsite tik su Ekloga.

UAB „Media inovacijos“ direktorius, Šarūnas Straševičius

Jauna, profesionali įmonė, nestokojanti ambicijų.

UAB „Mosas“ direktorius, Rimantas Bernotas

Ačiū. Jūs padėjote užvesti mūsų įmonės personalo variklį.

„Tridens LT“ direktorius, Tadas Pakalniškis

Šaunuoliai!

„ETI Baltus“ direktorius, Ramūnas Gumbas

Puiki įmonė, teikianti profesionalias paslaugas.

UAB „Vauksa“ vadovas, Jurgis Radzevičius

„Ekloga“ pakeitė mūsų supratimą apie darbuotojų atranką ir jų adaptaciją įmonėje. Manau dabar geriau suprantame apie personalo valdymą ir motyvaciją. Mes pasiryžę toliau dirbti šioje sferoje, siekiant profesionalumo. Tikiuosi bendradarbiausime!

UAB „Rubedo sistemos“ direktorius, Dainius Karkauskas

Džiaugiuosi, kad augate profesine prasme.

UAB „Padėklita“ komercijos vadovas, Audrius Šiaulys

Ačiū už profesionalumą.

UAB „Svydis“ personalo vadovė, Rasa Dzedulionė

Džiugina Jūsų profesionalus ir atsakingas požiūris į personalo atrankos ir vadybos klausimus.

VU Kauno humanitarinis fakultetas, dekanas, Kęstutis Driaunys

Džiaugiamės dirbdami su partneriu UAB „Ekloga“ ir esame patenkinti vykdomų atrankų kokybe ir darbuotojų adaptacijos įmonėje tyrimu.

UAB „Margiris“ vadovas, Nerijus Zacharevičius

Šaunuoliai! Verslo popietė, tai puiki iniciatyva. Linkiu sėkmės ir įžvalgos taikant naujus atrankos metodus.

UAB „Bilaro“ direktorius, Julius Baltrėnas

Tai jauna amžiumi ir brandi patirtimi kompanija, ryški savo veiklos koncepcija ir gausi profesionalios komandos turiniu.
Džiugina sugebėjimas puikiai pažinti klientą ir išgirsti jo poreikius. Profesionalūs sprendimai: tiksliai atrinkti ir išsamiausiai apibūdinti kandidatai; nuoširdus dėmesingumas atlikus paslaugą; nemenkas įvairių paslaugų siūlymas žmogiškųjų išteklių valdymo klausimais. Tai judanti, kurianti, besivystanti įmonė, kuri užkrečia evoliucionuoti ir mus.
Kartą tapus Ekloga klientu, noriai lieki juo visam laikui!

AB „Klinkmann Lit“ personalo vadovė, Aneta Čibirienė

Darbuotojų

„Iš tikrųjų buvo labai malonu su jumis bendradarbiauti. Noriu pabrėžti, kad jūsų įmonės atstovai labai rūpinasi darbuotojų konfidencialumu. Pokalbio metu man buvo suteikta bendra informacija apie siūlomą poziciją ir reikalaujamų technologijų sąrašas. Labai operatyviai buvo suteikta galimybė susitikti su darbdaviu tinkamu man laiku. Esu labai dėkingas jums už tai, kad padėjote man greitai surasti naują darbą. Kartais naujo darbo suradimas leidžia kardinaliai pakeisti savo būsimą gyvenimą.“

.Net programuotojas, Dmitrij

„Eklogos darbuotojai – vieni profesionaliausių su kuriais teko bendradarbiauti. Puikūs komunikacijos įgūdžiai, darbuotojo psichologijos bei interesų suvokimas. Dešimt balų.“

Lead QA engineer, Mindaugas

„Asmeniškai teigiamą įspūdį „Eklogoje“ paliko tai, kad visas darbo paieškos procesas yra ypač paprastas, darbo pasiūlymai teikiami atsižvelgiant į asmeninius poreikius. Įsidarbinus į įmonę, konsultantai ir toliau palaiko grįžtamąjį ryšį, o esant reikalui, padeda spręsti problemas trišaliu principu.“

PHP programuotojas, Mantas

„Maloniai nustebino, kad viskas pas Jus vyko greitai ir aiškiai. Ačiū“.

Administratorė, Irena

„Noriu padėkoti už Jūsų konsultaciją.
Per savaitgalį dar viską apmąsčiau, ką mes kalbėjome, ir galiu padėkoti, kad tapo tikrai aiškiau“.

Konsultacija karjeros ir darbo paieškos klausimais, Asta

„Ačiū už profesionalumą!“

Projektų vadovė, Renata

„Labai ačiū už tai, kad pasirūpinat mano kandidatūros iškėlimu bei nepamirštate manęs – tai labai vertinu.
„Eklogą“ visur miniu tik geru žodžiu dėka tokio Jūsų profesionalaus požiūrio ir darbo etikos.“

Pardavimų vadybininkas, Linas

Nuoširdžiai džiaugiuosi, jog darbo paieškose teko susipažinti su Jumis. Dėkodama rekomenduoju Jus darbdaviams bei ieškantiems darbo žmonėms. Esu labai patenkinta Jūsų požiūriu į ieškantį darbo. Esu labai patenkinta palaikymu, kurį gavau prisitaikymo laikotarpiu. Esate grandis tarp naujo darbuotojo ir darbdavio, bei savo darbu palaikote naujo darbuotojo karjeros pradžią. Ačiū Jums labai.

Pardavimų vadybininkė Nijolė

„Eklogos“ įmonė yra aukščiausio lygio personalo atrankos organizacija, atrankos metu tuo įsitikinau ir pats.
Kandidatų atrinkimo kruopštumas ir metodai garantuoją sėkmingą rezultatą.“

Įmonės vadovas, Šarūnas

„Labai patiko tai, kad konsultantės gilinasi į charakterio savybes, taip padėdamos labiau suprasti kokia darbo pozicija man tinka ir kurioje srityje aš galiu būti labai stiprus.“

Projektų vadovas, Vilius

„Jaučiasi, kad kandidatų atrinkimo procese didelis dėmesys skiriamas kandidato-darbuotojo lūkesčiams ir maksimaliam jo gebėjimų panaudojimui. Norėčiau pabrėžti, kad jūs man buvote kaip partneris mano darbo paieškoje.“

Pardavimų atstovas, Nemunas

„Po susitikimo su „Eklogos“ konsultante liko įspūdis, kad galiu bet kada kreiptis patarimo. Pokalbis padėjo man suprasti savo stipriąsias savybes, kartu ieškant ir silpnųjų, taip pat konsultantė davė daug vertingų patarimų dėl būsimų darbo pokalbių. Ačiū jums“.

Klientų aptarnavimo vadovė, Sonata

„Tokio didelio dėmesio, kaip vykstant konkursui į „Eklogos“ atstovaujamą įmonę dar nebuvau sulaukęs. Malonu buvo dirbti su šia profesionalų komandą, kuri labiau rūpinasi ne savo, o kandidato ateities gerove“.

Pardavimų atstovas, Artūras

Siųsti CV

Kviečiame tapti mūsų partneriais. Mes esame tarpininkai tarp verslo įmonių ir darbuotojų. Siekiame, kad tiek darbdavys rastų jam tinkantį darbuotoją, tiek, kad darbuotojas rastų jam tinkantį ir patinkantį darbą. Pažadame konfidencialumą ir pagarbą kiekvienam siuntusiam savo CV, todėl kiekvienam besikreipusiam į mus atsakysime per 24 valandas, ir stengsimės surasti geriausiai Jus atitinkantį darbą.

captcha

* - Privalomi langeliai