Paslaugos darbuotojams

Darbuotojo karjeros konsultavimasIšsamiau

Darbuotojas yra kviečiamas į struktūruotą interviu, yra analizuojama darbinė patirtis, jis yra testuojamas psichologiniu testu, aptariama jo motyvacija bei asmeninių savybių tinkamumas pareigybėms, teikiamos rekomendacijos CV tobulinimui.

Nauda: išgryninamos stipriosios darbuotojo savybės, atskleidžiama motyvacija tam tikroms pareigybėms, teikiamos rekomendacijos darbo paieškai.

Darbuotojo testavimas ir konsultavimasIšsamiau

Darbuotojas atlieka psichologinį testą nustatyti profesiniam tinkamumui, po testo atlikimo yra aptariami rezultatai su konsultantu – psichologu.

Nauda: atpažinti savo asmenines savybes, kurios lemia pasitenkinimą darbu.

Darbuotojo konfliktinių situacijų sprendimas darbo aplinkoje, konsultacijosIšsamiau

Konsultanto – psichologo darbinės situacijos detalus aptarimas su darbuotoju, abiejų šalių požiūrio nustatymas, objektyvių priežasčių, pasekmių ieškojimas, psichologinių, darbo teisių rekomendacijų teikimas. Pagal poreikį tarpininkavimas pokalbyje su darbdaviu.

Nauda: pažvelgimas į situaciją objektyviai, tinkamiausių sprendimų ieškojimas, tarpininko rami pozicija bei pagalba.

Kiti reikalingi patarimai, rekomendacijos, konsultacijos pagal poreikį bei situaciją.

Siųsti CV

Kviečiame tapti mūsų partneriais. Mes esame tarpininkai tarp verslo įmonių ir darbuotojų. Siekiame, kad tiek darbdavys rastų jam tinkantį darbuotoją, tiek, kad darbuotojas rastų jam tinkantį ir patinkantį darbą. Pažadame konfidencialumą ir pagarbą kiekvienam siuntusiam savo CV, todėl kiekvienam besikreipusiam į mus atsakysime per 24 valandas, ir stengsimės surasti geriausiai Jus atitinkantį darbą.

captcha

* - Privalomi langeliai