Susipažinkite su mūsų komanda

Competent

Personalo vadybos veiklą pradėję įmonėje UAB „Ekloga“, šiandien tęsiame kaip atskiras vienetas, dirbantis pagal keturis metus tobulintus procesus. UAB „Personalo kompetencija“ perėmė ne tik prekinį ženklą Competent, bet ir geriausią įvairių specialistų patirtį, įdirbį bei rekomendacijas.

Įvairių sričių atrankas mūsų įmonėje vykdo kvalifikuoti ir patyrę specialistai, kurių patirtis siekia net 10 metų. Esame vykdę pačias sunkiausias specifinių sričių atrankas: pardavimų inžinierių, inžinierių konsultantų, tikrųjų pardavimo specialistų, gamybos specialistų, įvairių paslaugų sferų specialistų, labai aukštos kvalifikacijos darbininkų.

Sėkmingai mūsų atrinkti įvairių sričių specialistai Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Ukmergėje ir kt. miestuose.

Vadovams padedame atrasti geriausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą. Konsultuojame personalo motyvavimo, adaptavimo, potencialo atskleidimo ir valdymo klausimais.

Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis. Rengiame paskaitas ir seminarus norintiems tobulėti.

 

Vizija – būti patikima, profesionalia, kokybiškai dirbančia konsultacine personalo atrankų įmone.

Misija

  • ugdyti Lietuvos verslo kultūrą ir ypač požiūrį į darbuotojus;
  • atlikti aukščiausios kokybės konsultacines paslaugas darbdaviams;
  • padėti darbuotojams atpažinti geriausias savo asmenines savybes ir kompetencinį pranašumą bei skatinti daryti karjerą tikslingai.

Vertybės

  • Tinkami žmonės – kiekvieno tvaraus ir sėkmingo verslo pagrindas.
  • Atvirumas – vienas kitam, partneriams, kandidatuojantiems – tai pasitikėjimas, kuris garantuoja puikius rezultatus!
  • Išskirtinė kokybė – kai galime sau drąsiai pasakyti, jog buvome reiklūs sau ir padarėme viską, kas priklauso nuo mūsų.
  • Partnerystė – pagarba vienas kitam, klientui, kandidatuojančiam, atsakomybė ir bendradarbiavimas.

 


Asta Aukščiūnienė

Įmonės vadovė

Kaunas

Tel.: +37061176059

El. paštas:
asta@competent.lt

sk


Asta: „Rasti ir parinkti kandidatą, tinkantį įmonei savo kompetencijomis, yra pusė darbo, man svarbu pajausti įmonę, jos aplinką bei žmones, tik tuomet suprantu, ar kandidatas “prilips”, t.y., ar tiks taip pat ir asmenybiškai, kas yra labai svarbu, norint ilgalaikio rezultato.”Asta Aukščiūnienė


Competent vadovė, personalo atrankų konsultantė – ekspertė, studijavusi organizacinę psichologiją Žmogaus studijų centre bei ekonomikos studijas Vilniaus Universitete. Asta turi vertingą, daugiau nei septynerių metų darbo patirtį bei puikius rezultatus personalo atrankų srityse, pritaikydama ilgametę patirtį, intuiciją ir vidines įžvalgas išpildant užsakovų poreikius. Asta konsultuoja įmonių vadovus personalo vadybos, darbuotojų vertinimo, vertinamųjų pokalbių vykdymo klausimais.
Urtė Mizeraitė-Aukščiūnė 

Urtė Mizeraitė-Aukščiūnė

Personalo atrankų konsultantė

Kaunas

Tel.: +37061105566

El. paštas:
personalas@competent.lt


Urtė: „Darbas su žmonėmis yra dinamiška veikla, skatinanti nuolat tobulėti. “Urtė Mizeraitė-Aukščiūnė

Urtė Mizeraitė-Aukščiūnė


Urtė yra Competent personalo atrankų konsultantė.Siųsti CV

Kviečiame tapti mūsų partneriais. Mes esame tarpininkai tarp verslo įmonių ir darbuotojų. Siekiame, kad tiek darbdavys rastų jam tinkantį darbuotoją, tiek, kad darbuotojas rastų jam tinkantį ir patinkantį darbą. Pažadame konfidencialumą ir pagarbą kiekvienam siuntusiam savo CV, todėl kiekvienam besikreipusiam į mus atsakysime per 24 valandas, ir stengsimės surasti geriausiai Jus atitinkantį darbą.

captcha

* - Privalomi langeliai