Susipažinkite su mūsų komanda

 

Apie įmonę „Ekloga / Competent“

Jau keletą metų sėkmingai veikianti personalo atrankų ir konsultacijų įmonė „Ekloga“ išsiskiria profesionalia komanda ir pagarbiu požiūriu tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų poreikius.

Vadovams padedame atrasti geriausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą. Konsultuojame personalo motyvavimo, adaptavimo, potencialo atskleidimo ir valdymo klausimais.

Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis. Rengiame paskaitas ir seminarus norintiems tobulėti.

 

Vizija – būti patikima, profesionalia, kokybiškai dirbančia konsultacine personalo atrankų įmone ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

 

Misija

  • ugdyti Lietuvos verslo kultūrą ir ypač požiūrį į darbuotojus;
  • atlikti aukščiausios kokybės konsultacines paslaugas darbdaviams;
  • padėti darbuotojams atpažinti geriausias savo asmenines savybes ir kompetencinį pranašumą bei skatinti daryti karjerą tikslingai.

 

Vertybės

  • Tinkami žmonės – kiekvieno tvaraus ir sėkmingo verslo pagrindas.
  • Atvirumas – vienas kitam, partneriams, kandidatuojantiems – tai pasitikėjimas, kuris garantuoja puikius rezultatus!
  • Išskirtinė kokybė – kai galime sau drąsiai pasakyti, jog buvome reiklūs sau ir padarėme viską, kas priklauso nuo mūsų.
  • Partnerystė – pagarba vienas kitam, klientui, kandidatuojančiam, atsakomybė ir bendradarbiavimas – taip mes ją suprantame.

 


Vilija Doronenkovienė 

Vilija Doronenkovienė

Partnerė

Vilnius

Tel.: +37061310183

El. paštas:
vilija@competent.lt

sk


Vilija: „Visose gyvenimo sferose vertinu partnerystę ir tvirtas nekintančias vertybes – netgi versle! Moto: viskas grįžta bumerangu!“Vilija Doronenkovienė

Vilija Doronenkovienė


Ekloga įmonės vadovė, personalo vadybos konsultantė, penktus metus dirbanti personalo vadybos srityje, penkiolika metų vykdanti asmeninius aktyvius prekių bei paslaugų pardavimus. Organizuoja įgūdžių lavinimo ir tobulinimo sesijas pardavimo, personalo vadybos klausimais, nuolat besidominti naujausiomis personalo vadybos tendencijomis. Viešojo kalbėjimo klubo „Toast masters“ klubo narė, taikomosios psichologijos NLP klubo narė, sertifikuota praktikė, „Neto“ verslo klubo narė, turinti pedagoginį, prekybos ir rinkodaros magistro išsilavinimą.

Vilija: „Prieš įkuriant šią įmonę garsiai prisiekiau sau, savo artimiems žmonėms ir tam, kur kažkur aukštai sėdi, kad pirmiausia, būsiu kitokia nei daugelis mano buvusių darbdavių: su savo darbuotojais elgsiuosi partneriškai, įsiklausysiu į jų poreikius, suteiksiu visas galimybes dirbti motyvuotai, taikysiu atvirą vadybą, leisiu klysti, skatinsiu mokytis, priimti sprendimus ir laisvai pasirinkti darbo laiką. Taip ir elgiuosi, o atlygis man už tai – mano komanda, kuria labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi. Tai komanda, kuriai net penktadienio vakarą turiu priminti, kad darbo valandos jau seniai baigėsi 🙂 Štai taip atrodo motyvacija! Į įmones, su kuriomis dirbame, žiūriu savininkiškai, todėl prisiimu atsakomybę už savo atliekamus darbus, nebijau patarti, nukreipti, atvirai išsakyti savo nuomonę. Dirbame sąžiningai, tai reiškia, kad dirbame kokybiškai ir profesionaliai; jei suklystame, nebijome tai pripažinti. Juk neklysta tik tie, kurie išvis nedirba.“
Asta Aukščiūnienė

Asta Aukščiūnienė

Partnerė

Kaunas

Tel.: +37061176059

El. paštas:
asta@competent.lt

sk


Asta: „Rasti ir parinkti kandidatą, tinkantį įmonei savo kompetencijomis, yra pusė darbo, man svarbu pajausti įmonę, jos aplinką bei žmones, tik tuomet suprantu, ar kandidatas “prilips”, t.y., ar tiks taip pat ir asmenybiškai, kas yra labai svarbu, norint ilgalaikio rezultato.”Asta Aukščiūnienė

Asta Aukščiūnienė


Ekloga Personalo atrankų konsultantė – ekspertė, Kauno padalinio vadovė, studijavusi organizacinę psichologiją Žmogaus studijų centre bei ekonomikos studijas Vilniaus Universitete. Asta turi vertingą, daugiau nei septynerių metų darbo patirtį bei puikius rezultatus personalo atrankų srityse, pritaikydama ilgametę patirtį, intuiciją ir vidines įžvalgas išpildant užsakovų poreikius. Asta konsultuoja įmonių vadovus personalo vadybos, darbuotojų vertinimo, vertinamųjų pokalbių vykdymo klausimais. 

 

 

Siųsti CV

Kviečiame tapti mūsų partneriais. Mes esame tarpininkai tarp verslo įmonių ir darbuotojų. Siekiame, kad tiek darbdavys rastų jam tinkantį darbuotoją, tiek, kad darbuotojas rastų jam tinkantį ir patinkantį darbą. Pažadame konfidencialumą ir pagarbą kiekvienam siuntusiam savo CV, todėl kiekvienam besikreipusiam į mus atsakysime per 24 valandas, ir stengsimės surasti geriausiai Jus atitinkantį darbą.

captcha

* - Privalomi langeliai