fbpx

Competent

KONSTRUKTORIUS (-Ė) (BALDŲ GAMYBA) KAUNE
Mūsų klientė – tai ilgametę patirtį sukaupusi baldų iš medienos gamintoja, tiekianti savo gaminius žinomiems Europos baldų prekybos ženklams. Turimas pilnas gamybos ciklas leidžia užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę bei priežiūrą kiekviename gamybos etape. Nuolatinis lankymasis tarptautinėse parodose, naujovių taikymas produktų kūrimo procese ir gamyboje, investavimas į darbuotojų kompetencijų ugdymą sąlygoja klientų ir darbuotojų pasitikėjimą. Vokietijoje, Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje ir kitose šalyse klientai gaminius gali įsigyti prestižiniuose prekybos tinkluose ir mažuose salonuose. Įmonė turi savo atstovybes Kaune bei Londone ir šiuo metu prie savo augančios komandos kviečia prisijungti naują narį Kaune – BALDŲ KONSTRUKTORIŲ (-Ę)

Darbo pobūdis

baldų konstravimas atsižvelgiant į pateiktą užduotį; darbinių brėžinių ruošimas, detalizavimas gamybai; dizainerių užduočių analizė, galimybių gamybai įvertinimas; bendradarbiavimas su technologais bei gamybos padaliniu projekto eigoje.

Reikalavimai

baldų konstravimo patirtis; susijęs išsilavinimas; geri darbo SolidWorks programa įgūdžiai; gebėjimas įvertinti konstrukcines pagaminimo galimybes; kūrybiškumas bei geri laiko planavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

darbą profesionalioje komandoje, dirbant su įdomiais tarptautiniais projektais; kokybišką darbo aplinką bei lanksčias darbo sąlygas; realią galimybę auginti turimas kompetencijas.

Mūsų klientė – tai ilgametę patirtį sukaupusi baldų iš medienos gamintoja, tiekianti savo gaminius žinomiems Europos baldų prekybos ženklams. Turimas pilnas gamybos ciklas leidžia užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę bei priežiūrą kiekviename gamybos etape. Nuolatinis lankymasis tarptautinėse parodose, naujovių taikymas produktų kūrimo procese ir gamyboje, investavimas į darbuotojų kompetencijų ugdymą sąlygoja klientų ir darbuotojų pasitikėjimą. Vokietijoje, Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje ir kitose šalyse klientai gaminius gali įsigyti prestižiniuose prekybos tinkluose ir mažuose salonuose. Įmonė turi savo atstovybes Kaune bei Londone ir šiuo metu prie savo augančios komandos kviečia prisijungti naują narį Kaune –

KONSTRUKTORIUS (-Ė) (BALDŲ GAMYBA) KAUNE
Darbo pobūdis
Baldų konstravimas atsižvelgiant į pateiktą užduotį; darbinių brėžinių ruošimas, detalizavimas gamybai; dizainerių užduočių analizė, galimybių gamybai įvertinimas; bendradarbiavimas su technologais bei gamybos padaliniu projekto eigoje.
Reikalavimai
Baldų konstravimo patirtis; susijęs išsilavinimas; geri darbo SolidWorks programa įgūdžiai; gebėjimas įvertinti konstrukcines pagaminimo galimybes; kūrybiškumas bei geri laiko planavimo įgūdžiai.
Įmonė siūlo
Darbą profesionalioje komandoje, dirbant su įdomiais tarptautiniais projektais; kokybišką darbo aplinką bei lanksčias darbo sąlygas; realią galimybę auginti turimas kompetencijas.
Close Menu
Competent